Kumlama Odaları

Kumlama Odalarımız çelik konstrüksiyondur. Cephe kaplaması olarak 30 mm kalınlığında Sandviç Panel kullanılmaktadır (Sandviç Panel; ısı, ses ve toz yalıtımı için ideal bir seçim olduğundan dolayı tercih edilmektedir.)
-Kabin iç kısmı kauçuk lastik kaplıdır. Kauçuk lastik özel, aşınmaya dayanıklıdır.
-Kumlama odalarımız yanlardan ve alttan çeken bir toz emiş filitre sistemine sahiptir.
-Oda içerisinde kumlama yapılırken yere düşen çelik bilyanın seperatöre gidebilmesi için zeminin öteleyici kısmı üstü özel tasarlanmış çelik ızgaralar döşenir. Aşağı düşen kum tanecikleri kum haznesinde toplanıp götürücü yardımı ile helezona ordan elevatöre iletilir. Elavatörden separatöre taşınır ve tekrar kullanıma hazır hale gelir Götürücü sistem, özel bir tasarımla yapılmış olup temel kazısını en aza indiren bir dizayndır. Kabin için herhangi bir kazı yapılmayacak olması ve firmamızın özel tasarımları siz değerli müşterilerimize sunulan en büyük avantajlardandır. Sadece, kum taneciklerinin götürücü sistemden seperatöre sadece 130x130x80 cm, elavatör çukuru ve 50×50 cm ‘lik bir Helezon çukuru kazılması yeterlidir.
-Oda içine sığan ürünlerde tüm kapılar kapanarak, aşındırıcı ve ses izolasyonu sağlanmaktadır.

İletişime geçin

Teknolojik Çözümler

Açık iletişime inanır, insanlara değer verir ve teknolojimiz ile fark yaratırız. Teknoloji ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.