• Pazartesi - Cuma: 08:00 - 17:30
  • Cumartesi : 08:00 - 12:45
  • 1247. Cadde No:9 Ostim OSB
    Yenimahalle ANKARA
  • 0(312)395 25 50
  • info@bfblast.com

RETROFİT

RETROFİT

Güncel ol!

Verimlilik ve üretkenlik - bu kelimeler modern üretim ile eşanlamlıdır. Teknolojinin hızla gelişimi göz önüne alındığında, mevcut makinelerinizin modernize edilmesi ve güncellenmesi şarttır. Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz, özellikle yüksek miktarda işletme kaynaklarını kullanan kumlama makinelerinin, en son teknolojiye yükseltilmesinin esas olduğunu öğretti.


Ekonomik düşün!

RetroFit sadece işletme kaynaklarının tüketimini azaltmaz. Daha uzun ömür süreleri, yedek parçaların değişim aralıklarını da uzatır, bu da bakım çalışmalarını azaltır. Bu nedenle, önemli tasarruf sağlamanın yanı sıra, RetroFit ayrıca üretim kapasitelerinin arttırılmasına da imkan veriyor


Rekabetçi ol!

Ayırdığınız kaynaklar, pazar payınızın ekonomik bir şekilde büyümesine olanak tanıyarak önemli rekabet avantajları yaratması muhtemeldir. Gelecekte, üretim makinelerinin ideal bir şekilde yapılandırılmasının yanı sıra, düşük seviyede bakım gerektiren ve verimli enerji kullanımına sahip kumlama sistemlerinin sağladığı tasarruf potansiyeli, tüm ilgili işletmelerde önemli bir rol oynayacaktır.